Vernisáž výstavy WATCH ME DANCE ON THAT RAT'S TAIL / Anna Ruth

~ for English scroll down ~~
Pragovka Gallery vás zve na výstavu Anny Ruth WATCH ME DANCE ON THAT RAT'S TAIL (26. 5. – 29. 6. 2023, Pragovka Gallery Pop-Up). Zahájení proběhne ve čtvrtek 25. května od 18 hodin.
Výstava Anny Ruth v Pragovka Gallery se zaměří na známý příběh Krysaře. Dotkne se především motivu flétny jako nástroje k očarování a manipulaci.
Tato tématika silně rezonuje se spektrem autorčina zájmu v malbě, jenž zahrnuje mj. také mystično a lidská i zvířecí těla. Na vernisáži proběhne performance Anny Ruth, jejíž hudební tvorba je svou éteričností neodmyslitelně spjata s tou výtvarnou.
Kurátor: Pavel Tichoň
25. května zahájíme v Pragovka Gallery další dvě výstavy:��
Kaija Hinkula - BOULDER STAR (26. 5. – 29. 6. 2023, Pragovka Gallery Entry)��
David Strauzz - VIA (26. 5. – 29. 6. 2023, The White Room)�
Galerie je od 14. 4. 2023 otevřena v nové otevírací době od úterý do pátku mezi 14 a 20 hodinou a o víkendu mezi 12 a 18 hodinou.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pragovka Gallery se nachází v přízemí 2. zálivu Pragovky. Objekt je od centra vzdálen 15 min. Metro B – Kolbenova, tram – Poštovská.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Projekt je finančně podporován Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha, Státním fondem kulury ČR. MČ Praha 9.
Partnerem projektu je Mount Capital.
Mediálními partnery jsou ArtRevue, Radio Praha, Radio 1, Artmap, Proti šedi, GoOut.cz, Místní kultura, Jlbjlt.cz, Artalk.cz, Kdykde.cz
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů Vás tímto informujeme, že akce bude fotograficky dokumentována. Účastí na této akci automaticky souhlasíte s uveřejněním fotografií na webu Pragovka Gallery a facebookových stránkách Pragovka Gallery.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~ English ~~
Pragovka Gallery invites you to Anna Ruth's exhibition WATCH ME DANCE ON THAT RAT'S TAIL (26 May - 29 June 2023, Pragovka Gallery Pop-Up). The opening will take place on Thursday, 25 May at 6 pm.
Exhibition of current work by Anna Ruth.
Curator: Pavel Tichoň
On 25 May, we will open two more exhibitions at Pragovka Gallery:
Kaija Hinkula - BOULDER STAR (26 May - 29 June 2023, Pragovka Gallery Entry)
David Strauzz - VIA (26 May - 29 June 2023, The White Room)�
From 14 April 2023, the gallery is open with new opening hours from Tuesday to Friday between 2 and 8 pm and on weekends between 12 and 6 pm.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pragovka Gallery is located on the ground floor of the 2nd Pragovka Bay. The building is 15 minutes from the centre. Metro B - Kolbenova, tram - Poštovská.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The project is financially supported by the Ministry of Culture of the Czech Republic, the City of Prague, State Fund of Culture of the Czech Republic, Prague 9.
Partner of the project is Mount Capital.
Media partners are ArtRevue, Radio Praha, Radio 1, Artmap, Against Grey, GoOut.cz, Místní kultura, Jlbjlt.cz, Artalk.cz, Kdykde.cz, Citybee.cz.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
In accordance with the EU Data Protection Regulation, we hereby inform you that the event will be documented photographically. By participating in this event, you automatically agree to the publication of the photographs on the Pragovka Gallery website and Pragovka Facebook pages.

WATCH ME DANCE ON THAT RAT'S TAIL
Přílohy