Skvělá krasobruslařská show na unikátním kluzišti v Praze 9 už 16. prosince

Ledové hvězdy na kluzišti Fontána Střížkov je skvělá krasobruslařská show, na kterou vás 16. prosince od 16 hodin zve Městská část Praha 9.

Hvězdné herecké obsazení, excelentní krasobruslařské výkony, náročná akrobatická čísla, speciální světelná kompozice. Účinkují sólisté muzikálu na ledě Popelka, kteří jsou z Kanady, Itálie, Španělska, Francie, Ukrajiny, Rakouska, Slovenska a se show na ledě jezdí po sportovních halách po celém světě. V sobotu 16. prosince se ale představí venku v Praze 9 na Střížkově v nové části parku Přátelství. Program moderuje Dalibor Gondík a k hostům bude patřit Radka Kovaříková, trojnásobná mistryně světa v krasobruslení, a autor a režisér muzikálu na ledě Jindřich Šimek.

Ledová plocha kluziště Fontána Střížkov, která má 450 m², patří u nás k unikátním, protože je kulatá. Vyplňuje totiž celý prostor amfiteátru, v němž v letních měsících poskytují zábavu vodní střiky.

„Jako malý kluk jsem viděl lední revue ve Sportovní hale a byl jsem z toho paf. Přijďte se na Ledové hvězdy do parku Přátelství podívat se svými dětmi, pro které především tuto krasobruslařskou show pořádáme. Třeba to pro ně bude v předvánočním čase zážitek, na který si vzpomenou ještě jako dospělí,“ zve starosta MČ Praha 9 Tomáš Portlík a dodává, že jedinečným zážitkem bude program i pro dospělé.

leták