Podzimní Korzo Pragovka

Prokorzujte se 10. listopadu k výstupu z rezidence Tanyy Shtykalo i k performance Vladařka

Přijměte naše pozvání na další korzování Pragovkou, které proběhne už ve čtvrtek 10. listopadu. Během programu budete moci společně s námi objevit výsledek rezidenčního pobytu ukrajinské umělkyně Tanyy Shtykalo, platforma Artbiom spolu s pozvanými umělkyněmi a umělci představí site-specific performance Vladařka a na závěr večera nebude chybět ani komentovaná prohlídka výstavy Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíleNa své si přijdou i ti nejmenší na výtvarném workshopu k výstavě URGE s Martinem Vlčkem. 

Program Korzo Pragovka IV:

17:00 workshop pro děti s Martinem Vlčkem Vzory a vzorce

Není vzor(ec) jako vzor(ec)! A to je jenom dobře. Ve výtvarné dílně inspirované výstavou URGE a jemně propletené s výstavou v přízemí se zaměříme na tvorbu šablon a koláží, malbu či kresbu. Nahlédneme na vzory a vzorce jako na dekorace, útržky z nekonečna, či pravidla ve společnosti známé i neznámé.


18:00 představení výstupu rezidence Tanyy Shtykalo We will raise Kalina

18:30 performance Vladařka ve složení: Darina Alster, Veronika Bromová, Petra Janda, Natálie Košková, Tomáš Samek, Zuzana Štefková, Tereza Vydrová

19:00 komentovaná prohlídka sekcí platformy Artbiom na výstavě Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle
 

V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů Vás tímto informujeme, že akce bude fotograficky dokumentována. Účastí na této akci automaticky souhlasíte s uveřejněním fotografií na webu Pragovka Gallery a facebookových stránkách Pragovka Gallery a The White Room a jejich následným používáním.

 

 

Korzo
Přílohy