Mikulda to ví v DDM Prosek

Po loňském roce jsme se opět rozhodli pojmout našeho Mikuldu netradičně – venku. Věříme, že tak máme větší šanci dodržovat všechna hygienická pravidla a bezpečnost účastníků.

Určitě máte doma nějakého toho čertíka či čertici….tedy Vaše děti. Vezměte je a vypravte se s nimi podívat do pekla. Obstojíte společně v 7 pekelných úkolech a dokážete, že do pekla nepatříte? Věříme, že ano…a že se po zábavné procházce nakonec setkáte i se samotným Andělem a Mikulášem.

Jak dlouhé to bude?

Stezka vede lesem, a tudíž ji nedoporučujeme absolvovat s kočárkem (leda tak nějakým outdoorovým). Délka procházky je zhruba 2 km (a 1 km zpět, pokud budete parkovat nedaleko startu).

Vstup do samotného Pekla naleznete na louce u Hvězdárny Ďáblice.

Jsou nějaká speciální pravidla, co se COVID týče?

Na akci se plánujeme držet všech platných nařízení vlády. V současné době tyto akce podléhají tzv. O-T-N. Aktuálně je potřeba aby se doprovod (18+) prokázal na startu buď prodělanou nemocí či očkováním. Děti do 12 let se prokazovat ničím nemusí. Je možné, že se podmínky pro vstup na akci změní, kdyby se tak stalo upřesníme vám je e-mailem.
Herní stanoviště jsou s krátkými úkoly, abychom předešli případnému shlukování v lese.
U každého stanoviště, kde se na něco bude sahat, bude vždy k dispozici dezinfekce.

Co se s sebou na takovou výpravu hodí?

Určitě se nezapomeňte pohodlně obléct na výpravu do lesa, hodit se bude i blok a tužka, případně pastelky nebo fixy, pokud půjdete v pozdějších turnusech – nezapomeňte BATERKU!

Kdo má čertovské rohy, tak si je může vzít.

A kolik nás to bude stát?

60 Kč (za dítě od 2 do 12 let) – pro něj jsou na trase připravené úkoly, které samozřejmě může plnit spolu s vámi, zároveň v cíli obdrží od Mikuláše drobný dárek

Může Mikuláš mému dítěti předat dárek, který donesu?

Jako každým rokem, i letos vám tuto možnost chceme nabídnout, avšak to bude trochu složitější. Případné vaše osobní dárky musíte celou trasu nést s sebou a na konci po dohodě s andělem nenápadně předat Mikulášovi. Pokud chcete, aby vašemu dítěti něco i speciálně řekl, napište to na lísteček k tomu.

NA TUTO AKCI JE NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA URČITÝ ČAS! (volné časy naleznete v přihlašovacím systému, kde si je zvolíte). Zároveň prosíme, abyste přišli následně včas – ne brzo, ne pozdě, aby nedocházelo ke shlukování více rodin na místě startu.

NA AKCI JE NUTNÉ PŘIHLÁSIT KAŽDÉ VAŠE DÍTĚ ZVLÁŠŤ. (pro každé platící dítě je připravena malá odměna v cíli)
https://ddmpraha9.cz/akce/1755

Mikuláš
Přílohy