Městská policie přijme nové strážníky !!

Městská policie Praha připravila pro možné zájemce o práci strážníka nový náborový spot.

V rámci spotu jsou zábavnou formou představeny benefity, které zaměstnanci svým nástupem k městské policii získají. Vedení městské policie i hlavního města si je vědomo toho, že za náročnou práci, kterou povolání strážníka bezesporu je, je nutné nabídnout adekvátní finanční ohodnocení.

Celý videoklip byl vyroben vlastními silami, a to od napsání scénáře, samotného natáčení, výběru hudby, až po konečný sestřih. Strážníci účinkující v klipu jsou skutečnými zaměstnanci pražské městské policie. Ředitel Eduard Šuster k tomu uvedl: „Naším cílem je přilákat mezi nás nové kvalitní strážníky, které samozřejmě chceme i náležitě finančně odměnit. Náborový spot můžou zájemci shlédnout nejen na webových a facebookových stránkách městské policie, ale také v rámci webových prezentací jednotlivých městských částí, které nám s uveřejněním spotu velmi pomohly.“ Spot budou moci Pražané a návštěvníci metropole také shlédnout v prostorách magistrátních budov určených pro veřejnost.