KURZY PRO SENIORY NA PRAZE 9

Vzdělávat a učit se můžete v každém věku. Na našich kurzech pro seniory se setkáte se zkušenými lektory, kteří k vám budou přistupovat individuálně. Cílem našich kurzů je, abyste aktivně vyplnili svůj volný čas a třeba také navázali nová přátelství.

Nabízíme vám kurzy, kde si zdokonalíte počítačové dovednosti. Youtubera z vás neuděláme, ale naučíme se společně nebát počítač používat.
Pro ty z vás, kteří mají blízko k umění, tak máme pozvánku do našeho výtvarného ateliéru. Zde budeme trávit čas s nejrůznějšími výtvarnými technikami. Chybět nebude kresba, keramika, háčkování, výroba dekorací nebo také paličkování.

Naše středisko volného času najdete nedaleko potravin Billa na Proseku. Pokud budete potřebovat pomoci s přihlášením, neváhejte a zavolejte do naší Informační kanceláře, kde vám rádi poradíme.

Kontaktujte naší informační kancelář: 605 486 587

Jaké kurzy nabízíme?

Senior a počítač
pondělí a středa od 9:00 - 10:30 pro začátečníky
pondělí a středa od 10:45 - 12:12 pro mírně pokročilé
pondělí a středa od 12:30 - 14:00 pro pokročilé
Budeme se zbavovat strachu ze složitých věcí a každý týden se na žebříčku vlastních dovedností postavíme zase o jeden stupínek výš. I na chytrý telefon dojde

Tvoření u čaje
pondělí od 10:30 - 12:00
Pojďte s námi trávit příjemné chvíle v našem výtvarném ateliéru! Budeme se věnovat nejrůznějším výtvarným technikám a ručním pracem a nebude chybět ani keramika.

Paličkování
úterý od 10:30 - 12:00
Krajka jako doplněk je stále moderní. Pokud Vás zajímá, tato jemná a přitažlivá technika, tak neváhejte a přijďte. Potom, co se naučíte základní techniky, můžete začít tvořit krásné, ale i užitečné věci.

senior
Přílohy