Kung-fu kurz pro děti a dospělé

Kurz Shaolin kung fu je více fyzicky náročný a je vhodný pro zájemce, kteří chtějí pracovat na celkové kondici a zdatnosti organismu. Osvojovat si učinné bojové aplikace. Zlepšovat svou rychlost, hbytost a sílu. Celkově zlepšit funkci vnitřních orgánů a proměnit své tělo v odolný a dobře fungující celek. 

Obsah každé lekce je rozdělen do dvou částí. První je výuka základních dovedností Shaolin kung-fu, které jsou nezbytné pro nácvik složitějších prvků. Druhá část je věnována Shaolin kung fu technikám a bojovým aplikacím. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé bez ohledu na aktuální fyzickou zdatnost. Každý jednou začíná a stačí, když cvičíte nejlépe jak zrovna dokážete. Kurz je vhodný také pro děti od 12 let. Mladší děti se mohou účastnit kurzu Shaolin kung-fu pro děti.

Kurz Taichi Bagua devíti paláců patří svou fyzickou obtížností do střední úrovně a je vhodný pro zájemce, kteří chtějí zvyšovat energii v těle a zdokonalovat sjednocení energie těla, ducha a vnitřní síly.

Obsah každé lekce se skládá z nácviku průpravných bojových prvků bagua, qigongových technik bagua, chůze v bagua kruhu a výuky sestavy Bagua Devíti paláců.

Cvičení bojových umění probíhá po celý rok venku v parku na Letné (Praha 7).

Více informací:

Kurz Shaolin Kung-fu

Kurz Taichi Bagua devíti paláců 

Kungfupraha.cz

kungfupraha
Přílohy