Koncert na podporu Ukrajiny - vysíláme on-line!

Srdcovka a Praha 9 pořádají charitativní koncert na podporu Ukrajiny. Charitativní spolek SRDCOVKA a Městská část Praha 9 pořádají

5. března 2022 od 14 hodin v parku Přátelství na Proseku

koncert s názvem Srdcovka Ukrajině.

Jeho výtěžek půjde na podporu občanů Ukrajiny.

ON-LINE přenos v sobotu 5. března od 14 hodin ZDE

„Rádi bychom, aby vybrané peníze pomohly těm nejzranitelnějším, kterými jsou – nejen ve válce – děti,“ shodně říkají Miluše Dosoudilová ze spolku Srdcovka a starosta MČ Praha 9 Tomáš Portlík.

Na koncertu, který moderuje Martin Hrdinka, vystoupí Leona Machálková, Jaroslav Svěcený, Děda Mládek Ilegal Band, Adam Mišík, Support Lesbiens, Post-It, 05 Radeček, Elvis Presley show a další.

Transparentní účet sbírky pro podporu Ukrajiny: 2201633436/2010.

Srdcovka je tým, který organizuje společenské a sportovní akce, jichž se účastní řada známých osobností. Akce jsou často doprovázeny konkrétně cíleným charitativním programem, což je i případ proseckého koncertu Srdcovka Ukrajině.

Srdcovka působí od roku 2015 a za tu dobu pomohla finančně i věcně mnoha lidem s různým zdravotním postižením. Řadu let s ní spolupracuje i městská část Praha 9.

titulka