Jaro letos oslavte s městskou částí Praha 9.

Ve dnech 5. až 7. května. jsme připravili v krásném parku Přátelství na Proseku  zábavu pro všechny generace.

Ve čtvrtek 5. května od 16 hodin vystoupí Rapper EGO, Orion, Indy a LA4 – základní kameny hiphopové scény, a zpěvák Jakub Děkan.
Moderuje Alberto Gola.

V pátek 6. května ve 20.40 hodin přiveze  Cool Tour Bus film „Prvok, šampón, tečka a Karel“. Nezapomeňte si s sebou vzít teplou deku!

V sobotu 7. května mezi 14. a 18. hodinou čeká spousta zábavy hlavně děti při odpolední akci Prosecká píšťalka.  Nebude chybět ani dětský maskot Prahy 9 lev Deváťák. Jméno dostal od kluků a holčiček v anketě při prosecké pouti. Během odpoledne uvidíte Freestyle BMX exhibice, dětskou kapelu Floos, připraveny jsou soutěže a hry DDM Prahy 9, skákací hrad, bungee trampolíny, Ráj poníků.  Zatančit a zasoutěžit si můžete při disko hrátkách.  Odpoledne zakončí kapela BOMBARĎÁK!

Srdečně zve Městská část Praha 9  a partneři.

plakát