Domov seniorů na Praze 9 hledá zdravotní sestřičku

Pro nadstandardní Domov seniorů, s vysoce lidským a individuálním přístupem, hledáme zdravotní sestřičku.

Úkolem zdravotní sestry je vykonávání zdravotních výkonů indikovaných lékařem (injekce, převazy, podávání léků apod.) a odborná zdravotní garance, tzn. vyhodnocování zdravotního stavu klientů. Součástí práce bude i administrativní vedení poukazů, léků, evidence výkonů apod.

Jedná se o práci v denním provozu.

Nutné vzdělání pro všeobecnou zdravotní sestru. Požadujeme velmi pozitivní vztah k seniorům, příjemné vystupování.

Velkou výhodou je schopnost přípravy dokumentace. Náš domov poskytuje i paliativní péčí, výhodou je znalost paliativních přístupů - je možnost zaškolení.

Nabízíme možnost vzdělávání a specializace, inovativní přístupy, výborný kolektiv, možnost kariérního postupu. Dále nabízíme individuální přístup k zaměstnancům s možností ovlivnit směny (vhodné např. při studiu).

Nabízíme i možnost ubytování, přednostní umístění dítěte od 1 do 4 let do Dětských skupin, 5 týdnů dovolené, dobré platové ohodnocení.

Kontakt: Iveta Vlčková, DiS., tel.: 284 086 901

Sociální služby Praha 9, z.ú.