Dernisáže výstav na Pragovce

Na Pragovce se pomalu blíží ke konci další cyklus čtyř výstav a Pragovka Gallery & The White Room Vás tak zvou na jejich dernisáž.

V The White Room zakončíme skupinovou výstavu SHE SELLS SEASHELLS a v Pragovka Gallery tři sólo výstavy třech umělkyň - MAPS OF MEMORIES Magdaleny Kleszyńské, THE GREY VOLCANO Julie Kopové a OOZE lotyšské umělkyně Laimdoty Malle.

V rámci dernisáže proběhnou komentované prohlídky výstav THE GREY VOLCANO a MAPS OF MEMORIES a také setkání s umělkyní Laimdotou Malle.

Těšíme se na viděnou!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pragovka Gallery se nachází v přízemí 2. zálivu Pragovky. Objekt je od centra vzdálen 15 min. Metro B – Kolbenova, tram – Poštovská.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Projekt je finančně podporován Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha, MČ Praha 9.

Partnerem projektu je Mount Capital.

Mediálními partnery jsou ArtRevue, Radio Praha, Radio 1, Artmap, Proti šedi, GoOut.cz, Místní kultura, Jlbjlt.cz, Artalk.cz, Kdykde.cz, Citybee.cz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů Vás tímto informujeme, že akce bude fotograficky dokumentována. Účastí na této akci automaticky souhlasíte s uveřejněním fotografií na webu Pragovka Gallery a facebookových stránkách Pragovka Gallery.

Dernisáže výstav na Pragovce
Přílohy