Sportovní den mládeže s TAJV

Sportovní den mládeže s TAJV je sportovně-edukační projekt pro děti a mládež ve vybraných městech a obcích na sportovištích v České republice. Tento komplexní projekt zahrnuje stručný motivační seminář, hlavní sportovní turnaj TAJV a trénink vybraných aktivit v daném programu s profesionálním trenérem a vysokoškolským pedagogem Mgr. Janem Váňou včetně jeho trenérského týmu TAJV. Každý přihlášený účastník projektu bude mít příležitost vyzkoušet si nabízené sportovní aktivity a soutěžit o hodnotné ceny z turnaje TAJV. Hlavním cílem projektu TAJV je v letošním roce 2021 především prohlubování myšlenky sportu mezi dětmi a nabádaní k pravidelnému aktivnímu pohybu dětí v jejich volném čase po velmi dlouhé koronavirové sportovní odmlce.

Cíl projektu:

• Rozvoj pohybových schopností a dovedností u dětí školního věku na každé akci.
  • Tvorba přátelských vztahů a jejich prohlubování mezi jednotlivými účastníky programu.
  • Podpora sportovního ducha mládeže s kvalifikovaným trenérem a vysokoškolským pedagogem.
  • Motivace dětí ke sportu, pohybu, soutěžení a aktivnímu trávení volného času v mimoškolní oblasti.

Přínos projektu:

• Rozpohybování místních dětí v olympijském roce a zviditelnění sportovních disciplín.
  • Hledání nových sportovních a volnočasových subjektů v místě bydliště ze strany dětí.
  • Potenciální nalezení nových talentů a budoucích sportovních českých reprezentantů.
  • Zvýšení četnosti využívání multifunkčních hřišť a sportovišť ze strany dětí v místě bydliště.

Každý vítěz ze semifinálového kola Sportovního dne mládeže získává vstupenku do finálového turnaje!

Více informací najdete na našich stránkách www.tajv.cz

logo TAJV