Mikulášská sbírka pro potřebné z MČ Praha 9

Na jaře proběhla na radnici Prahy 9 první charitativní sbírka pro potřebné rodiny s dětmi. U obyvatel Devítky i u zaměstnanců úřadu se sbírka setkala s velkým úspěchem a podařilo se nám na několik měsíců zásobit klienty našeho sociálního odboru a přispět i Armádě spásy, která pravidelně vydává teplé jídlo a trvanlivé potraviny lidem bez domova.

Proto jsme se z toho rozhodli založit na radnici tradici a to rovnou dvakrát ročně. Na 23. listopadu tedy vyhlašujeme Mikulášskou sbírku🫶

Vybírat budeme opět trvanlivé potraviny a hygienické potřeby pro rodiny s dětmi a lidi bez domova. Budeme moc rádi, pokud se nám podaří překonat jarní výtěžek sbírky. Od 8.00 do 16.00 si od vás budou přebírat příspěvky do sbírky také zastupitelé a radní Městské části Praha 9.

Těšíme se na vás!

leták