30. 9. 2020 panelová diskuze

Zastoupení Městské části Praha 9 v panelové diskuzi konference “AGORA Cooperative City in Dialogue”

Od 1. srpna 2020 se Městská část Praha 9, společně s osmi evropskými regionálními partnery, podílí na mezinárodním projektu Interreg Danube Transnational Programme AGORA.

Zástupce projektu pro Prahu 9, Mgr. Pavel Pospíšek, byl 30. září pozván jako zástupce AGORY do první panelové diskuze projektu: „AGORA: Cooperative City in Dialogue“. Společně s vedoucími partnery projektu projekt oficiálně představil veřejnosti a zahájil první konferenci mezi projektovými partnery. Panelová diskuze, zahrnující mimo partnerů projektů i externí hosty z řad dalších evropských regionálních zastupitelů, představila zkušenosti a minulé úspěchy podobných měst a městských částí v Evropě. Panelisté zároveň debatovali o roli pandemie v momentálním a budoucím územním rozvoji měst a městských částí, a o nových potřebách místních zastupitelstev, občanů a podnikatelů, vyvstávající z momentální situace.

Videozáznam konference a panelové diskuze si můžete přehrát na Facebooku:

30. 9. 2020 videokonference