15. 4.

Měsíc duben patří v Praze 9 jarnímu úklidu

13.4.2013    ČRo Regina    str. 3   09:00 Zprávy

        Městská část Praha 9   

Miroslav KASAN, moderátor

--------------------

Měsíc duben patří v Praze 9 jarnímu úklidu. Radnice začíná údržbou zeleně a parků a navíc nabízí pomoc majitelům předzahrádek a dalších pozemků. Ti se na oplátku mohou zapojit do hrabání trávníků nebo úklidu chodníků.

 

Evelyna KULÍŠKOVÁ, redaktorka

--------------------

Dobrovolníci mohou uklidit okolí svého domu, vyhrabat trávník a nepořádek nechat na hromádce na místě. Jen je potřeba o tom informovat správce zeleně, který zajistí odvoz a likvidaci odpadu. Pokud by naopak obyvatelé Prahy 9 potřebovali prořezat strom, keř nebo by si přáli další lavičky v parcích, opět mohou požádat správce městské zeleně. Kromě toho radnice letos vyhlásí už třetí ročník soutěže o nejhezčí veřejně přístupnou předzahrádku.

 

 

Měsíc duben v Praze 9 patří jarnímu úklidu

13.4.2013    ČRo Regina    str. 3   18:00 Události dne

        Městská část Praha 9   

Václav MÜLLER, moderátor

--------------------

Měsíc duben v Praze 9 patří jarnímu úklidu, s údržbou zeleně a parků začíná radnice, která navíc nabízí pomoc majitelům předzahrádek a dalších pozemků. Ti se na oplátku mohou zapojit do hrabání trávníku nebo úklidu chodníků.

 

Evelyna KULÍŠKOVÁ, redaktorka

--------------------

Dobrovolníci mohou uklidit okolí svého domu, vyhrabat trávník a nepořádek nechat na hromádce na místě, jen je potřeba o tom informovat správce zeleně, který zajistí odvoz a likvidaci odpadu. Pokud by naopak obyvatelé Prahy 9 potřebovali prořezat strom, keř nebo by si přáli další lavičky v parcích, opět mohou požádat správce městské zeleně. Kromě toho radnice letos vyhlásí už třetí ročník soutěže o nejhezčí veřejně přístupnou předzahrádku. Evelyna Kulíšková, Praha 9.