Jste zde

HARFANDĚNÍ 2017

Pátý ročník HARFANDĚNÍ bude opět pomáhat dětem. Charitativní běh harfandění je v galerie Harfa již tradiční zářijovou akcí, jejímž spoluorganizátorem je Městská část Praha 9. Letošního pátého ročníku se zúčastní a na dobrou věc svým během přispějí také herci z divadelního představení Natěrač. To můžete do začátku září navštívit na střeše galerie harfa v rámci pořádané letní scény harfa.

Harfandění je o sportu, zdraví a pomoci dětem, které měly v životě méně štěstí. Benefiční běh spočívá ve zdolání vyznačeného okruhu kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny. Čím více uběhnete, tím větší finanční částkou přispěje Galerie Harfa na projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí. Online registrace k benefičnímu běhu probíhá právě v těchto dnech na webových stránkách www.harfandeni.cz a je zcela zdarma!
Charitativní akce se může zúčastnit každý – maminky s kočárkem, děti, senioři, jedinci i týmy složené z kolegů, rodiny nebo přátel. Letošní ročník podpoří také herci z divadelního představení Natěrač. Setkáte se zde například s moderátorkou a herečkou Evou Decastelo, divácky oblíbeným Leošem Nohou či Bárou Mottlovou. Běhu se zúčastní také úspěšný tanečník ze Star Dance, Marek Dědik, který v Galerii Harfa vede Dětské taneční. Marek zde na akci vystoupí se svým malým tanečním párem.

Součástí Harfandění je také oblíbený Festival volnočasových aktivit, v jehož rámci se představí 20 zájmových a sportovních aktivit z Prahy 9, vhodných pro děti.

Harfandění se koná 7. září 2017 od 14:00. Startujeme jako vždy před hlavním vchodem OC Galerie Harfa a samotná trať vede kolem Galerie Harfa a sousedící O2 areny.

Princip benefičního běhu je jednoduchý: za každý absolvovaný okruh věnuje Galerie Harfa Klokánkům 100 Kč. Běžet nebo jít může kdokoli bez ohledu na věk a kondici.  Minulého ročníku Harfandění se zúčastnilo 1075 běžců, kteří pro Klokánky vyběhali 575 000 Kč. Dokážeme letos společně ještě víc?

 

Hlavními partnery celé akce jsou společnosti Pražská energetika, a.s., PORR a.s., Metrostav a.s., Rilancio, s.r.o., Mark2 Corporation Czech a.s., AB Facility a.s., Marina Island s.r.o. a FINEP CZ a.s.. Mediální partnerem je rádio Frekvence 1.