Svatební dny 17. a 18. ledna 2020

Svatební dny již po desáté proběhnou 17. a 18. ledna 2020 v hotelu Clarion v Praze 9. Největší svatební veletrh u nás opět představí více než 150 vystavovatelů, nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program, soutěže o hodnotné ceny a také účast několika celebrit, např. Jakuba Koháka, Nicol Trojanové nebo Patricie Solaříkové Pagáčové.

Na ploše přes 3500 m2 si návštěvníci mohou prohlédnout nabídku svatebních salonů, agentur, cukrářů, fotografů, šperkařů, kosmetických značek, ad. Na jednom místě si tak mohou vyzkoušet šaty, ochutnat dorty i slané dobroty, vybrat ty pravé snubní prsteny nebo se seznámit s aktuálními trendy ve svatebním líčení a česání. „Tím, že všechny tyto produkty a služby představujeme na jednom místě, šetříme budoucím novomanželům spoustu času. Nabízíme jim inspiraci pro jejich vlastní svatbu a pomáháme jim zorientovat se ve velmi široké nabídce“, říká Milan Novák, pořadatel veletrhu. To potvrzuje i herečka a čerstvá nevěsta Patricie Solaříková Pagáčová, která bude moderovat sobotní program: „Výběr lidí, kteří vám se svatbou pomohou, je strašně důležitý. Pokud najdete ty správné, bude vaše svatba skutečně Dnem s velkým D.

Veletrh bude probíhat v pátek od 15.00 do 20.00 hod. a v sobotu od 10.00 do 18.00. Vstupenky mohou zájemci zakoupit on-line v síti Ticketpro nebo na místě. Každý z návštěvníků veletrhu obdrží ke vstupence tištěný svatební katalog SVATEBNÍ DNY zdarma.

Po celou dobu veletrhu bude probíhat anketa, z níž na konci každého dne proběhne losování o zajímavé ceny, které věnovali vystavovatelé. Prvních sto pátečních i sobotních návštěvníků navíc získá dárek.

Více informací:
WEB
FACEBOOK
INSTAGRAM