Vyhodnocení výtvarné soutěže pro předškolní děti "Cesta kolem světa"

Již  4. ročník výtvarné soutěže pořádané Mateřskou školou Pod Krocínkou pro děti z mateřských škol a obdobných předškolních zařízení na území Městské části Praha 9 postoupil do další fáze, a to hodnocení výtvarných prací dětí. Tento rok se zúčastnilo celkem 10 předškolních zařízení. Výtvarná díla byla doručována Mateřské škole Pod Krocínkou v období od 16. února do 17. dubna 2015 a dne 18. května 2015 se sešla porota složená ze zástupců městské části a MŠ Pod Krocínkou, která vybrala ze všech 182 výtvarných děl vždy 3 nejlepší v každé kategorii k ocenění. Bylo to značně obtížné, jelikož se všechny výtvarné počiny dětem velmi povedly. Oceněným dětem a a stejně tak pedagogům, kteří se na tvorbě děl podíleli velkou měrou, gratulujeme. Výstava výtvarných prací bude ke shlédnutí ve vestibulu radnice Městské části Praha 9 od 3. do 30. června 2015. Srdečně Vás zveme.

3-4 roky                                                                                         pedagogické vedení

1.místo Jakub Kulhánek         MŠ NOVÉ ŠKOLY    Mgr.Markéta Smýkalová, Jarmila DobřichovskáDis

2.místo Bára Nehasilová                          -II-

3.místo Joeuma Santana Dos Santos       -II-

4-5 let

1.  Jan Šefčík                        MŠ U NOVÉ ŠKOLY         Eva Doubravová, Jitka Štekerová

2.  Alžběta Vojancová                              - II-                 Eva Doubravová, Jitka Štekerová

3.  Lukáš Smejkal                 MŠ LITVÍNOVSKÁ 490       Hana Hladká, Eva Filipovská

5-7 let

1.Emilija Kněževič                  MŠ U VYS.PIVOVARU      Pavlína Šlechtová

2.Nikola Jurečková                 MŠ POD KROCÍNKOU      Bronislava Kočková

3.Mariana Hodová                   MŠ U VYS.PIVOVARU      Pavlína Šlechtová

Skupinové a kolektivní práce

TŘÍDA ŽABIČKY Z MŠ U NOVÉ ŠKOLY                      Eva Doubravová, Jitka Štekerová

ČERVENÁ TŘÍDA Z MŠ POD KROCÍNKOU                Markéta Pechová DiS.

TŘÍDA MOTÝLCI Z MŠ U NOVÉ ŠKOLY               Mgr.Markéta Smýkalová, Jarmila Dobřichovská DiS.

CENA P. STAROSTY

TŘÍDA HVĚZDIČKY Z MŠ U VYS. PIVOVARU                   Eva Vojtíšková

CENA KROCÍNKY

Vanessa Bryknerová MŠ VELTRUSKÁ                              Alena Kolmanová