Předání cen výtvarné soutěže v Obřadní síni

Slavnostní nálada, rozzářené oči dětí, které čekaly překvapené na předávání cen 4. ročníku výtvarné soutěže ,, CESTA KOLEM SVĚTA,, udílených panem starostou Městské části Praha 9 Ing. Janem Jarolímem, radním pro oblast školství Ing. Zdeňkem Davídkem a ředitelkou mateřské školy Pod Krocínkou Bc.Libuší Kopeckou v obřadní síni radnice MČ Prahy 9. Paní ředitelka přivítala malé i velké hosty. Udílely se ceny ve čtyřech kategoriích, I. 3-4-roky, II. 4-5let, III. 5-7 let a kolektivní práce. Mimo jiné byla udělena dětská cena, cena Krocínky a cena pana starosty. Děti dostávaly hodnotné ceny, pamětní listy a perníkové medaile za klavírního doprovodu. Ocenění pedagogové dostaly také pamětní list. Výstavu výtvarných děl můžete zhlédnout od 4.6. - 30.6.2015 ve vstupní hale MČ Prahy 9, Sokolovská 14/324.
Výtvarná soutěž bude probíhat i v následujícím roce, pokud vás napadne téma pro příští rok neváhejte napsat námět na email MŠ Pod Krocínkou- mskrocinka@seznam.cz.

Bc. Libuše Kopecká, ředitelka MŠ Pod Krocínkou