Jste zde

Divadlo GONG a jazzová středa

Jazz Club Gong - tradiční jazz, dixieland, swing a latin tinged jazz v neworleanském stylu. Další jazzová středa v Gongu je připravena na 21. 2. v 19.30 J. J. Jazzmen- Jedna z dlouhodobě nejúspěšnějších a nejlepších českých kapel holdujících neworleanskému stylu je J. J. Jazzmen. Díky skvělému renomé se podařilo této kapele uskutečnit koncerty s dalšími významnými hvězdami současného jazzu, ať už to byla vynikající britská zpěvačka s karibskými kořeny Denise Gordon nebo vyslanci současného neworleanského zvuku klarinetista Evan Christopher, pianista Tom McDermott nebo nejnověji trumpetista a zpěvák Mike Fulton. 21. 2. v 19.30 oslaví J.J. Jazzmen v Gongu 25 let společného hraní.
 

 

Pozvánka i do kurzů KD ZDE

 

ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC PRO SENIORKY
Obecní dům ve Vysočanech, Jandova 4 - každou středu 11–12 hodin (začínáme 17. ledna)
Naší lednovou novinkou bude kurs orientálního břišního tance pro seniorky. Kurs povede zkušená lektorka Jana Voříšková, která absolvovala mnoho vzdělávacích programů se světovými hvězdami orientálního tance. Břišní tanec viditelně pomáhá uvolňovat tělo i mysl a odstraňuje zábrany a stres. Zlepšíte si držení těla, koordinaci pohybů, uvolníte pánev, protáhnete záda. Břišní tanec pomáhá i v boji s inkontinencí – posilujete spodní břicho. K tanci nepotřebujete partnera. Kurs vám přinese spoustu energie a nových přátel.

Cena: permanentka (12 lekcí) 1080 Kč
Co na sebe:
pohodlné oblečení – legíny, sukně (ne tepláky), tričko a šátek přes boky (ideálně s penízky), tančit lze naboso nebo v ponožkách, případně botkách s měkkou podrážkou.

Kapacita kursu je omezena, místa si můžete zarezervovat na telefonním čísle 777 853 883, na e-mailové adrese kursy@divadlogong.cz, nebo pomocí elektronické přihlášky na našem webu www.divadlogong.cz.