KINOBUS 2020

Dopravní podnik hl. města Prahy a Městská část Praha 9 vás zvou na tradiční letní kino. Kinobus letos zavítá na Prosek ve dnech 6. až 9. července. Promítá se v parku Přátelství, 250 metrů od stanice metra Prosek. Vstup zdarma.

Pondělí 6. července 2020 ve 21.30 hodin
Ženy v běhu

Česká komedie, 2019, 93 minut
Režie: Martin Horský
Hrají: Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka, Martin Hofmann, Samuel Gyertyák a další.

Věra prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta.

 

Úterý 7. července 2020 ve 21.30 hodin
Co jsme komu zase udělali

Francouzská komedie, 2019, 98 minut
Režie: Philippe de Chauveron
Hrají: Christian Clavier, Elodie Fontan, Frédérique Bel, Ary Abittan, Julia Piaton, Medi Sadoun, Chantal Lauby, Frédéric Chau, Émilie Caen a další.

Claude a Marie Verneuilovi, milovníci staré dobré Francie a tudíž i správní maloměšťáci, se tak trochu s těžkým srdcem smířili s tím, že se jejich dcery provdaly za muže rozličných původů a podařilo se jim překonat všechny jejich zakořeněné předsudky. Ale nyní čelí nové hrozící krizi.

 

Středa 8. července 2020 ve 21.30 hodin
Poslední aristokratka

Česko-slovenská komedie, 2019, 110 minut
Režie: Jiří Vejdělek
Hrají:
Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek, Pavel Liška, Zdeněk Piškula, Táňa Pauhofová a další.

Rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech.

 

Čtvrtek 9. července 2020 ve 21.30 hodin
Vezmeš si mě, kámo?

Francouzská komedie, 2017, 92 minut
Režie: Tarek Boudali
Hrají: Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Philippe Duquesne, Andy Raconte, Charlotte Gabris, Julien Arruti a další.

Na Yassinova studia architektury v Paříži se složila celá vesnice. Leží před ním skvělá budoucnost do toho dne, kdy rupne u zkoušky a spolu s ní zmizí i jeho studentské vízum.  Musí se rychle s někým oženit.

 

Související dokumenty