Devítka na lepší časy - podnikatelský portál

DEVÍTKA NA LEPŠÍ ČASY
Vyzkoušejte stránku https://prazskyportal.cz/ a pomozte živnostníkům z Devítky

Městská část Praha 9 zahájila provoz webové stránky https://prazskyportal.cz/ , kde vám mohou živnostníci a drobní podnikatelé z Devítky nabízet předplatné na své služby během koronavirové krize.

Vouchery v různých hodnotách můžete využít kdykoli v následujících měsících, klidně až koronavirová krize úplně pomine. Po objednání a zaplacení voucheru se přitom platba připíše podnikatelům rychle přímo na účet.

Princip je jednoduchý. Pokud se chcete jako podnikatel zveřejnit svou nabídku, na úvodní stránce kliknete na odkaz „Chci se zapojit“, vyplníte jednoduchý registrační formulář a následně Vás budeme kontaktovat pro dokončení nabídky Vašich služeb.

Všichni chceme zachovat současnou kvalitu poskytovaných soukromých služeb na Devítce. Dnes je pro drobné podnikatele každá koruna dobrá a portál jim umožní své služby rychle a zadarmo nabídnout všem zájemcům.

Informace o existenci portálu městská část v současnosti rozeslala většině živnostníkům, podnikajícím na Praze 9, takže výběr bude opravdu pestrý.

Tak co, podpoříte během krize svého oblíbeného živnostníka? Pokud ho v nabídce nenajdete, dejte mu o https://prazskyportal.cz/ vědět. Určitě se zapojí.

Lukáš Dančevský – Předseda finančního výboru ZMČ Praha 9