Jste zde

DESINFEKCE PRO BYTOVÉ DOMY I JEDNOTLIVCE

4. KOLO DESINFEKCE PRO BYTOVÉ DOMY + jednotlivci
z území MČ Praha 9 (Prosek, Střížkov, Vysočany, Libeň, Hloubětín, Hrdlořezy)

Pojďte s námi do toho ještě jednou! Nabízíme možnost odběru pravděpodobně poslední dávky desinfekce pro bytové domy. Jedná se o desinfekci již naředěnou, která je vhodná na ruce i dotykové plochy v domě (máme ověřeno u výrobce). Prosím sdílejte, informujte, volejte si, ať se tento příspěvek dostane k co nejvíce lidem (domům). Díky!
Prosíme, abyste se předem nahlásili na emailové adrese krejcovah@praha9.cz. Do předmětu uveďte „desinfekce 4“ a do zprávy uveďte prosím název SVJ, IČO, počet domů (vchodů) a jméno člena výboru, který si pro desinfekci přijde. Předseda nebo člen výboru si může přijít na Úřad MČ Praha 9, Sokolovská 14/324, Praha 9 v pondělí 27. 4. 2020 v čase 16.00-17.00 pro desinfekci. Desinfekci budeme vydávat v 5l kanystrech a rádi bychom vás požádali o jejich vrácení, jakmile to bude možné. Děkujeme!

Pro jednotlivce nabízíme také možnost přijít si pro desinfekci. Podmínkou je přijít se SKLENĚNOU nádobkou (lahvička, zavařovačka), do které vám odlijeme cca 250-300 ml. Jednotlivci se nehlásí, mohou přijít rovnou.