Chmelová devítka poprvé!

V sobotu 18. června 2016 mohou všichni obyvatelé Prahy poprvé navštívit První ročník Pivní pouti s názvem CHMELOVÁ DEVÍTKA.

Na území městské části Prahy 9 se totiž spojily dva zdejší malé pivovary – Pivovar Kolčavka a Pivovar Beznoska -  kteří v sobotu 18. června od 11:00 do 22:00 hodin ukážou návštěvníkům vaření a ochutnávku středověkého piva, dětem i dospělým nabídnou zajímavé soutěžní disciplíny a v závěru soboty vše vyvrcholí dvěma koncerty. Vedle  pivovaru Kolčavka vystoupí Ivan Hlas Trio (od 20:00 hodin), v minipivovaru Beznoska se o zajímavý večerní program postará hrou na saxofon David Kangas. To vše bude doplněné možností hojného ochutnávání zlatavého moku jak z produkce těchto dvou minipivovarů, tak z produkce dalších českých pivovarů, které budou mít na trase pivní pouti své stánky. K akci se připojila i Bobová dráha Prosek, která v tento den nabídne nejenom sjezd na bobech, ale i skákací hrad pro malé děti.