STRONGMAN PRAHA - 9. 9. před Galerií Harfa

V sobotu 9. 9. od deseti hodin dopoledne až do osmi do večera se bude na prostranství před OBCHODNÍM CENTREM GALERIE HARFA (hlavní vchod z ulice Ocelářská) a O2 Arenou konat další ročník soutěže STRONGMAN PRAHA Czech Republic.
Tyto závody se budou skládat ze šesti disciplín ve dvou různých kategoriích. Už nyní je jasné, že se v Ocelářské ulici sejdou největší siláci. „Kdysi jsem se také pokoušel v rámci jedné soutěže zvedat obří pneumatiky od traktorů,“ připomíná místostarosta městské části Praha 9 Mgr. Adam Vážanský a dodává: „Takže vím, jak jsou tyto disciplíny neskutečně náročné. Jsem rád, že právě v naší městské části se Fitness Centrum Hara Gym rozhodlo tuto prestižní akci uspořádat a už nyní všem silákům držím palce,“ dodává místostarosta Adam Vážanský. Na prostor mezi ulicemi Ocelářská a Kovářská vás v sobotu 9. 9. zve Městská část Praha 9, Mari Zvrtek a Fitness Centrum Hara-Gym a také Obchodní centrum Galerie Harfa. Hlavním rozhodčím celé akce bude Pavel Cháma (dopravní spojení: metro Českomoravská). Všechny srdečně zveme!