Jste zde

Pozvánka na koncert komorní hudby

Ve čtvrtek 21. února přivítáme v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici Jahodové duo - Pavla Jahodová , violoncello, Jiří Jahoda, housle.

...vroucí smyčce, sladké melodie, radost, romantika, láska. Jaro je časem nových emocí, léto je pak slavností vrcholící pozitivní energie, příjemné nálady, ale také vášně a něžné romantiky. Jahody jsou temperamentní, sladké i divoké zároveň, vyvolávají pocity něčeho vzrušujícího. Přesně takový je i koncertní program Jahodového dua, dvou výjimečných umělců, kteří neobvykle propojují vroucí housle s atraktivním violoncellem.
Klasika, opera, muzikál, rock, pop nebo filmové melodie? V repertoáru Jahodového dua najdete klasické vážné kompozice, ale i odlehčené melodie z filmů nebo popové skladby, okořeněné vtipnými mluvenými komentáři. Jejich kombinace Vás překvapí stejně jako emoce, které dokážou jahody vyvolat. V jednom večeru tak můžete prožít Chopina, Smetanu, Leonarda Bernsteina, růžového pantera nebo Elvise Presleyho dohromady. Zkuste ujet na Jahodách! Jejich výbušnost, zábavnost a smysl pro show Vás ohromí.

Srdečně zveme.

 

Připravujeme :

14. 3.   JOSEF SUK PIANO QUARTET - Radim Kresta – housle, Eva Krestová – viola, Václav Petr – violoncello, Václav Mácha – klavír 
11. 4.   VELIKONOČNÍ KONCERT - MUZIKA ŠPALÍČEK PRAHA
16. 5.   TANČÍCÍ  HOUSLE - Alexander Shonert  - housle, Natálie Shonert  - klavír

Související dokumenty