Návrhy na ocenění občanů můžete podávat do konce května 2015

Městská část Praha 9 připravuje také v letošním roce oceňování svých občanů. Při slavnostním ceremoniálu, který se uksuteční v září oceníme významné osobnosti z Prahy 9, kteří budou na ocenění navrženi.

Připomínáme, že ze základní podmínky Pravidel Městské části Praha 9 pro udělování ocenění občanům vyplývá, že konkrétní návrhy podávají jednotliví občané, případně instituce, prostřednictvím zastupitelů deváté MČ.

V tuto chvíli tedy máte slovo právě Vy. Na základě Vašich návrhů se následně s těmi nejvýznamnějšími spoluobčany můžeme blíže seznámit také my ostatní. Vašim prostřednictvím tak můžeme poznat výjimečné osobnosti, které si za své příkladné počiny, mimořádné zásluhy a inspirativní dílo a působení ve prospěch naší městské části ocenění skutečně zaslouží.

Podmínky pro udělení ocenění a formulář návrhu na ocenění najdete na našem webu, potřebné formuláře získáte rovněž v Informačním centru na radnici ve Vysočanech a na Poliklinice Prosek.
více ZDE