3. ROČNÍK FESTIVALU OPEN HOUSE PRAHA 2017!

Festival Open House Praha otevře veřejnosti o víkendu 13.–14. května 2017 zdarma více než 40 běžně nepřístupných budov a prostorů.

Během jednoho víkendu v roce si budete moci prohlédnout sídla firem, úřadů či moderní technické stavby, které jsou součástí života ve městě. Architektura prostředí na nás denně působí, ale málokdy máme šanci podívat se za zdi staveb, kolem kterých třeba denně procházíme. Kromě vybraných budov, které jsme zpřístupnili v minulých dvou letech, máte příležitost letos nově navštívit například sídlo společnosti Seznam.cz, sídlo Českého rozhlasu Regina a Region v Karlíně, Winternitzovu vilu, projít trasou transportů od Veletržního paláce na nádraží Bubny s jeho silným příběhem a doprovodným programem nebo zažít netradiční výhled ze střechy proslulého Domu módy na Václavském náměstí.

Patronkou a tváří festivalu je architektka Eva Jiřičná, která stála u zrodu festivalu Open House v Londýně a 20 let byla členkou správní rady.

Nezapomeňte, už zítra začíná třetí ročník festivalu Open House Praha 2017!
Těšíme se na vás!

Rádi fotíte architekturu a chystáte se na Open House Praha?
Neváhejte a zašlete nám své fotky na email a do předmětu zprávy uveďte FOTO. Vybrané fotografie zveřejníme na webu s uvedením vašeho jména. Na Facebooku máte také jedinečnou šanci se až do pondělí 15. května zúčastnit naší fotosoutěže a vyhrát festivalové tričko a tašku.
Více informací o soutěži na htttp://openhousepraha.cz/fotosoutez/.

Více info ZDE