Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Městské části Praha 9.

Věříme, že Vám naše webové stránky pomohou lépe se zorientovat ve struktuře úřadu a najít co nejrychleji a nejjednodušeji to, co opravdu potřebujete.

Tyto stránky jsou zároveň zdrojem informací o Městské části Praha 9 a nabízí elektronické služby, čímž představují moderní způsob komunikace úřadu s občany.

Informujeme:

POZVÁNÍ NA KULTURNÍ AKCE

24. SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ NA PROSEKU, XV. VYSOČANSKÉ VINOBRANÍ na vinici Máchalka

více

PRAHA 9 – DOBRÁ ADRESA

PRAHA 9 – DOBRÁ  ADRESA Prostřednictvím Facebooku můžete i Vy navázat kontakty s ostatními a sdílet s nimi své názory a zážitky.
_______________________________________________________________________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

více

SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ NA Proseku - 24. ročník

SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ NA Proseku - 24. ročník Po roce opět přijela pouť. Tradičně nejoblíbenější a nejnavštěvovanější akce pořádaná Městskou částí Praha 9 se uskuteční 27. a 28. září 2014 v okolí kostela sv. Václava na Proseku. Bohatý program je na pouti samozřejmostí a každý si zde přijde na své. Kromě nezbytných atrakcí je opět připraveno nespočet vystoupení na hlavním podiu i doprovodný program.

více

Pozvání na prodejní výstavu hraček v Mateřské škole Veltruská

Pozvání na prodejní výstavu hraček v Mateřské škole Veltruská Prodejní výstava hraček, didaktických pomůcek, výtvarného a kreativního materiálu nejen pro děti, ale i pro tvořivé ruce dospělých se koná 7. a 8.10.2014

více

Vinařské družstvo sv. Václava pořádá XV. ročník Vysočanského vinobraní

Vinařské družstvo sv. Václava pořádá XV. ročník Vysočanského vinobraní na vinici Máchalka, v pátek 26. 9. 2014 od 16 hodin.
Doprava . bus č. 29, zastávka Kelerka v Prosecké ul. u Bobové dráhy.

více

Devítka pomáhá otvírat Višňovku

Devítka pomáhá otvírat Višňovku Začínáme 28. 9. 2014 otevřeným závodem O pohár starosty Prahy 9.
MČ Praha 9 a občanské sdružení Bike ranch team se domluvily na společném postupu při znovuoživení a zpřístupnění široké veřejnosti sadu Višňovka, zapomenutého koutu Prahy 9, plného odpadků, nepořádku, kde se již v roce 1972 konalo MS v cyklokrosu a československý šampión Miloš Fišera získal tehdy stříbrnou medaili. Společně si daly za cíl vytvořit místo pro oddech, aktivní odpočinek a sportovní vyžití.

více

Jaké sporty si lze vyzkoušet v rámci Měsíce náboru na Praze 9?

Jaké sporty si lze vyzkoušet v rámci Měsíce náboru na Praze 9? Měsíc náboru do sportovních klubů. To je kampaň Prahy sportovní, která láká všechny děti z celé Prahy za sportem. Každý třetí sportovní oddíl v hlavním městě má po celý měsíc září otevřené dveře malým zájemcům o volnočasové pohybové aktivity.

více

Slavnostní odhalení sochy Emila Kolbena

Nový pomník k uctění památky průmyslníka Emila Kolbena bude slavnostně odhalen v Praze 9 ve středu 10. září ve 13:30 hodin za přítomnosti starosty Městské části Praha 9 Ing. Jana Jarolíma a paní Andreé Kolbenové. Jste srdečně zváni!

více

Startuje třetí ročník Měsíce náborů do sportovních klubů

Startuje třetí ročník Měsíce náborů do sportovních klubů Když nedáte dětem prostor, najdou si ho samy. To je základní motto projektu Měsíc náborů do sportovních klubů, který má dostat děti od počítače a otevřít jim dveře do sportovního světa plného pohybu a zábavy. Po celé září tak budou mít děti všech věkových kategorií šanci zajít do zapojených sportovních klubů a vyzkoušet si jakýkoliv sport. Měsíc náborů do sportovních klubů proběhne od 1. do 30. září a jeho součástí bude i festival sportu pro děti Sporťáček. Akce se účastní také kluby sídlící v Praze 9, jako například Škola Taekwon-do Dan-Gun, Horoguru.cz, Athletics Praha, AC Sparta Praha a další.

více
RSS RSS Archiv důležitých sdělení Archiv