Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Městské části Praha 9.

Věříme, že Vám naše webové stránky pomohou lépe se zorientovat ve struktuře úřadu a najít co nejrychleji a nejjednodušeji to, co opravdu potřebujete.

Tyto stránky jsou zároveň zdrojem informací o Městské části Praha 9 a nabízí elektronické služby, čímž představují moderní způsob komunikace úřadu s občany.

Informujeme:

POZVÁNÍ NA KULTURNÍ AKCE

PODVEČERNÍ ŠPACÍR, HARFANDĚNÍ, GOLDEN9, PODVINÍ 2014, PROSECKÝ PODZIM, VYSOČANSKÉ VINOBRANÍ , SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ NA PROSEKU

více

Prázdninový sobotní provoz

Vážení občané, po dobu letních prázdnin ( od 5. 7. do 30. 8. včetně) nebude na Úřadě Městské části Praha 9 zajištěn sobotní provoz.

PRAHA 9 – DOBRÁ ADRESA

PRAHA 9 – DOBRÁ  ADRESA Prostřednictvím Facebooku můžete i Vy navázat kontakty s ostatními a sdílet s nimi své názory a zážitky.
_______________________________________________________________________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

více

Startuje třetí ročník Měsíce náborů do sportovních klubů

Startuje třetí ročník Měsíce náborů do sportovních klubů Když nedáte dětem prostor, najdou si ho samy. To je základní motto projektu Měsíc náborů do sportovních klubů, který má dostat děti od počítače a otevřít jim dveře do sportovního světa plného pohybu a zábavy. Po celé září tak budou mít děti všech věkových kategorií šanci zajít do zapojených sportovních klubů a vyzkoušet si jakýkoliv sport. Měsíc náborů do sportovních klubů proběhne od 1. do 30. září a jeho součástí bude i festival sportu pro děti Sporťáček. Akce se účastní také kluby sídlící v Praze 9, jako například Škola Taekwon-do Dan-Gun, Horoguru.cz, Athletics Praha, AC Sparta Praha a další.

více

HARFANDĚNÍ benefiční běh pro KLOKÁNEK

HARFANDĚNÍ benefiční běh pro KLOKÁNEK 2. ročník benefičního běhu pro dobrou věc se koná 4. září 2014 od 14 hodin

více

Bezplatná právní poradna

Služba poskytovaná sociálně slabším občanům městské části Praha 9 po prázdninách opět v provozu.
vedle běžné poradny je připravena také právní poradna na téma exekuce.

více

Tenis pro všechny holky a kluky od školky do dospělosti.

Opět nastává období, kdy mnozí rodiče zvažují a plánují, jaké mimoškolní aktivity zvolit pro své ratolesti. Co je bude bavit a jakou aktivitu zvolit?

více

Pohádkový DVOREČEK - zveme Vás na pohádky pro nejmenší

Pohádkový DVOREČEK - zveme Vás na pohádky pro nejmenší vždy středa od 16h, Jandova 4 – malá letní scéna Vysočany /vchod průchodem Obecního domu na malý vysočanský dvorek/

více

Prosecká zastaveníčka - V. ročník cyklu komorních koncertů

Prosecká zastaveníčka - V. ročník cyklu komorních koncertů v Parku Přátelství na Proseku se koná pravidelně každé úterý v 18 hodin. Vstup volný!

více

Městská policie hl.m. Prahy pořádá mezinárodní konferenci

"Prevence kriminality na lokální úrovni". Hlavními tématy konference jsou např. "možnosti a limity obcí, obecních a městských policií v prevenci rizikového chování".

více
RSS RSS Archiv důležitých sdělení Archiv